Oferta pracy

Konsultant ds. Rekrutacji IT

DCGO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • rekrutacja

  • rekrutacja IT

  • język angielski

System operacyjny

O projekcie

Diverse CG jest nowoczesną firmą technologiczną, wspierającą swoich Partnerów Biznesowych w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań IT. W związku z ciągłym rozwojem szukamy osoby, która dołączy do nas jako Konsultant ds. Rekrutacji IT, dedykowany do projektów realizowanych dla jednego z kluczowych Klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych z branży IT dla jednego z naszych kluczowych klientów, jako dedykowany klientowi konsultant

  • Wyszukiwanie Kandydatów, przeprowadzanie z nimi rozmów wstępnych, weryfikacja ich dopasowania do projektu, nawiązywanie współpracy oraz opieka nad Kontraktorem

  • Budowanie pozytywnego Candidate Experience i dbanie o dobry wizerunek DCG oraz Klienta

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Kandydatami przed, w trakcie oraz po zakończeniu ich współpracy z DCG

  • Analizowanie rynku pod względem alternatywnych źródeł pozyskiwania Kandydatów

  • Reprezentowanie DCG na spotkaniach z Kandydatami i Klientem

Nasze wymagania

  • Zapał i chęci rozwoju w obszarze rekrutacji w branży IT

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Samodzielność i kreatywne podejścia do pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy

  • Dopasowaną do Ciebie formę zatrudnienia

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (Enel-med, Multisport)

  • Codzienne wsparcie kolegów oraz Team Leadera

  • Wyjścia integracyjne i imprezy firmowe

  • Możliwość realizowania swoich pomysłów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • karta multisport

  • szkolenia

Etapy rekrutacji
1

rozmowa telefoniczna

2

spotkanie z team leaderem

3

decyzja

DCG

Diverse CG jest firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów związanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą prowadzonych przez nas projektów stale poszukujemy nowych pracowników i współpracowników, posiadających wysokie kompetencje w obszarze IT lub w innym obszarze zgodnym z informacjami podanymi w ogłoszeniu.

Przewiń do profilu firmy