Oferta pracy

Konsultant ds. Rekrutacji IT

Scalo Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz brał/a udział w projektach rekrutacyjnych end-to-end, począwszy od zidentyfikowania i wyselekcjonowania kandydatów, po ofertowanie i podpisanie umowy ze Specjalistami IT.

  • Budowanie silnych relacji z kandydatami i tworzenie sieci kontaktów.

  • Współpraca z wewnętrznymi Managerami z zespołów Delivery i Handlu.

  • Współpraca z lokalnym zespołem rekrutacji oraz innymi rekruterami – możesz liczyć na nasze wsparcie i dzielenie się wiedzą. Ciągle szukamy lepszych sposobów na docieranie do kandydatów i liczymy na twoją aktywną pomoc i kreatywność.

  • Działania Employer Branding – reprezentujesz firmę poprzez stały kontakt z kandydatami i uczestnictwo w eventach branżowych.

Nasze wymagania

  • Co najmniej rok doświadczenia w rekrutacji (mile widziane doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej lub outsourcingu specjalistów IT)

  • Skuteczny research i sourcing nie jest Ci obcy - wiesz jak dotrzeć do kandydatów (szczególnie tych pasywnych) oraz potrafisz zweryfikować ich kompetencje.

  • Umiejętności budowania silnych relacji opartych na zaufaniu.

  • Masz w sobie żyłkę sprzedawcy - potrafisz atrakcyjnie zaprezentować ofertę pracy/projekt i zrozumieć potrzeby drugiej strony.

  • Samodzielność, doskonała organizacja oraz elastyczność to Twój znak rozpoznawczy - będziesz realizować kilka projektów jednocześnie, więc nie panikujesz w obliczu nowych zadań, tylko sprawnie układasz plan działania :)

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2.

To oferujemy

  • Proces rekrutacji - 100% zdalnie, aktualnie pracujemy głównie zdalnie,

  • Niekorporacyjna atmosfera, lubimy pożartować :)

  • Karta MultiSport - żeby zawsze być w formie,

  • Opieka medyczna - żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich,

  • Dostęp do platformy e-learningowej - żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),

  • Bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz.

Scalo Sp. z o.o.

Wykorzystujemy najnowsze technologie i dedykowane oprogramowanie, by pomagać naszym klientom rosnąć. Realizujemy kompleksowe projekty programistyczne, budujemy dedykowane zespoły developerskie, rozwijamy systemy wbudowane. Dostarczamy brakujące kompetencje technologiczne, by otwierać biznes na nowe możliwości.

Nasza misja to wspieranie wzrostu biznesowego naszych Klientów oraz tworzenie przestrzeni do ciągłego rozwoju naszego zespołu.

W Scalo jedna rzecz motywuje nas do działania najmocniej – świadomość, że dobrze napisane oprogramowanie może być motorem postępu całych organizacji. Dlatego to właśnie jest nasz główny cel. Wykorzystywać technologię, by generować wzrost biznesowy.

Przewiń do profilu firmy

Prześlij CV i porozmawiajmy! 🙂