Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. Rekrutacji

HR WISE sp. z o. o. O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma HR Wise Sp. z o.o. - firma doradztwa personalnego, certyfikowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 24491, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami, poszukujemy do zespołu w Krakowie osób na stanowisko Konsultant ds. Rekrutacji.
Konsultant ds. RekrutacjiNumer ref.: 21/0315

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska inżynierskie, techniczne średniego i wyższego szczebla do branży przemysłowej
  • Poszukiwanie kandydatów metodą search&selection oraz direct&search
  • Budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami
  • Doradztwo personalne dla Klientów i Kandydatów
  • Współpraca z zespołem konsultantów HR Wise

Wymagania:

  • Doświadczenie poparte sukcesami w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, umiejętność nadawania priorytetów w zadaniach
  • Zainteresowanie branżą HR

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie doradztwa personalnego, specjalizującego się w rekrutacjach technicznych
  • Profesjonalne budowania marki osobistej w mediach , mediach społecznościowych i w branży HR
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze rekrutacji, Możliwość szkoleń stanowiskowych
  • Wysoką kulturę organizacyjną firmy, współpracę i wzajemna wymianę doświadczeń.
  • Udział w licznych spotkaniach firmowych, eventach
  • Benefity pozapłacowe - opieka medyczna, Możliwość realizowania ciekawych i zróżnicowanych projektów

Ogłoszenie archiwalne