Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. rekrutacji

HRQ Engineering sp. z o.o.

  • Kraków, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

HRQ Engineering Sp. z o.o. powstała z pasji do rekrutacji inżynierów. Agencja headhuntingowa, która powstała, aby wspierać Klientów z branży przemysłowej w pozyskaniu najlepszych kandydatów na rynku. Jeżeli chciałbyś rozwijać się wraz z jedynym tego typu start-up'em w Krakowie zapraszamy do aplikowania. Poszukujemy osób nie bojących się wyzwań rekrutacyjnych i przede wszystkim stawiających na kontakt oraz relacje z ludźmi.

Obowiązki

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska inżynieryjne (specjalistyczne oraz managerskie)
  • Poszukiwania kandydatów metodą Direct Search
  • Budowanie portfolio kandydatów na stanowiska inżynieryjne
  • Wsparcie kandydatów w poszukiwaniu dopasowanych dla nich ofert
  • Utrzymywanie partnerskich relacji biznesowych z dedykowanymi Klientami (brak aktywnej sprzedaży usługi)
  • Budowanie własnej pozycji eksperta na rynku rekrutacji technicznych
  • Raportowanie wykonywanych działań

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w realizacji rekrutacji specjalistycznych
  • Zainteresowania w kierunku branży inżynieryjnej
  • Znajomość metody Direct Search poparta zrealizowanymi projektami rekrutacyjnymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego - mile widziana
  • Inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność efektywnego docierania do kandydatów
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Chęć bycia częścią zgranego i wspierającego się zespołu

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania w rozliczeniu miesięcznym
  • współpraca z popularnymi brandami w Polsce
  • szkolenia (techniczne/systemowe oraz merytoryczne w zakresie rekrutacji)
  • elastyczny czas pracy (zaczynasz między 7:30 - 9:00)
  • opieka medyczna
  • praca na nowoczesnych systemach usprawniających Twoją pracę
  • przyjemny chillout room dla pracowników
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne