Ta oferta pracy jest nieaktualna od 867 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. rekrutacji

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 2015-05-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r.
Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla.
W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
2-12-22247

Jako Grafton Recruitment jesteśmy renomowaną, międzynarodową firmą consultingową zajmującą się kompleksowym doradztwem personalnym.

Aktualnie do naszego pełnego energii zespołu Grafton Technologies, poszukujemy równie dynamicznej osoby zainteresowanej dalszym rozwojem w branży doradztwa personalnego, która będzie samodzielnie prowadzić projekty na stanowiska specjalistyczne i managerskie w obszarze IT & Telco.

Jeżeli zatem jesteś osobą, którą cechują „Can do attitude” oraz „Team spirit” – chętnie zobaczymy Twoją aplikację :)

Zakres obowiązków:

  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych w branży IT & Telco – od stanowisk specjalistycznych po managerskie
  • rozwijanie relacji z aktualnymi Klientami firmy
  • dołączenie do zespołu projektowego realizującego rekrutacje dla kluczowego Klienta Grafton
  • możliwość angażowania się w dodatkowe inicjatywy związane z doradztwem na rzecz zagranicznych inwestorów, przygotowywaniem analiz rynkowych oraz przetargów na usługi rekrutacyjne

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla
  • minimum rok w prowadzaniu rekrutacji dla sektora IT & Telco
  • znajomość metodologii oraz narzędzi rekrutacyjnych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego; znajomość drugiego języka obcego będzie atutem – nasi Kandydaci i Klienci to w dużej mierze osoby anglojęzyczne
  • umiejętność niestandardowego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań - chętnie wdrożymy Twoje pomysły (te dobre :) )
  • wysoka kultura osobista, pozytywna energia
  • duży poziom samodzielności i zaangażowania

Oferujemy:

  • wyjątkowa atmosfera pracy w entuzjastycznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia warsztatu pracy wspartego pakietem szkoleń
  • praca zgodnie z najwyższymi standardami w oparciu o normy ISO
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
  • atrakcyjna lokalizacja biura – ścisłe Centrum Warszawy;
  • elastyczne godziny pracy, prywatna opieka medyczna, karta Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. technologies@grafton.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3912390" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3912390 data-apply="popup"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3912390" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3912390 data-apply="popup".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się