Logo Pracuj.pl

Konsultant ds. Rekrutacji

L.M. GROUP POLANDO firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różnorodne stanowiska w obszarze SSC/BPO (end-to-end)
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami oraz Kandydatami, w tym bieżące wspieranie ich podczas rekrutacji
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów różnymi kanałami, tj. metodą direct search
  • Realizacja założonych planów rekrutacyjnych
  • Administracja bazą danych
  • Tworzenie raportów, zestawień na potrzeby sprawnej realizacji procesów

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Determinacja i nastawienie na realizację celów
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Znajomość branży SSC/BPO będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w trybie zdalnym (okresowe wyjazdy służbowe do biura w Warszawie)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwości rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjny miesięczny system premiowy

L.M. GROUP POLAND

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu L.M. Group, który został utworzony w 1987 roku.

Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz sieci oddziałów rozmieszczonych w Polsce i Izraelu, L.M. Group stał się liderem w obszarze rekrutacji stałych i tymczasowych i świadczy swoje usługi setkom podmiotów i organizacji z różnych sektorów, zarówno firm BPO/SSC jak i branży produkcyjnej.

Konsultant ds. Rekrutacji, lubuskie