Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. rekrutacji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 17.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    REK/0718/POZ

    Zadania na tym stanowisku:

    • umieszczanie ogłoszeń o pracę,
    • selekcja i rekrutacja opiekunów i opiekunek osób starszych do Niemiec,
    • reprezentowanie firmy na wydarzeniach rynku pracy,
    • poszukiwanie i rozwijanie źródeł pozyskiwania kandydatów,
    • telefoniczna obsługa kandydatów,
    • inne prace biurowe.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • bardzo dobrych umiejętności obsługi MS Office,
    • mile widziane będzie doświadczenie w agencji pracy,
    • znajomość branży opiekuńczej będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość języka niemieckiego (mile widziana).

    Oferujemy:

    • samodzielne stanowisko pracy,
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
    • atrakcyjną podstawę wynagrodzenia + system premiowy,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez system szkoleń,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • duże wsparcie merytoryczne ze strony menagera,
    • miłą atmosferę pracy,
    • pakiet medyczny.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
    bottomopis