Oferta pracy

Konsultant ds. rekrutacji stałych

DPM Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielnie prowadzisz procesy rekrutacyjne na stanowiska średniego i wyższego szczebla – otrzymujesz wszystkie niezbędne narzędzia i sam decydujesz, z których korzystasz

  • Indywidualnie ustalasz z Klientami szczegóły procesu rekrutacyjnego

  • Osobiście spotykasz się z kandydatami i oceniasz ich kompetencje

  • Odpowiadasz za budowanie partnerskich relacji z naszymi Klientami

  • Realizujesz nie tylko procesy rekrutacyjne, ale także bierzesz udział w innych projektach z zakresu HR (m.in. outplacement, doradztwo zawodowe, szkolenia, współpraca z uczelniami)

  • Grasz z nami do jednej bramki – wspólnie budujemy sukces firmy!

Wymagania pracodawcy

  • Co jest dla nas ważne? Przede wszystkim Twoje zaangażowanie, Twoja operatywność i odpowiedzialność za to, co robisz

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu psychologii)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego – każdy inny będzie dodatkowym atutem

  • Wielozadaniowość, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Cierpliwość ;)

  • Chęć samodzielnego działania i rozwijania się w pracy o charakterze konsultingowym

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę – wiemy, że stabilizacja jest dla Ciebie ważna

  • Szansę zdobycia ciekawego doświadczenia – zrobisz krok do przodu w swoim rozwoju zawodowym

  • Możliwość współpracy z międzynarodowymi firmami

  • Pracę w ścisłym centrum Katowic – nie będziesz miał/a problemów z dojazdem

  • Możliwość pracy zdalnej w wybrane dni

  • Poznanie ciekawych ludzi – z nami nie ma nudy :)

  • Pyszną kawę i herbatę….

  • Ps. Czasem zamawiamy pizzę :)

Jesteśmy firmą, która od 24 lat z sukcesem świadczy usługi z zakresu doradztwa personalnego. Współpracujemy z krajowymi i zagranicznymi firmami. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne oraz top managementu. Doradzamy i szkolimy. Jeśli chcesz pracować wśród pasjonatów, nie czekaj – wyślij swoje CV!

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Przewiń do profilu firmy