Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. rekrutacji

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 23.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to jedna z najaktywniejszych agencji pracy, działająca na rynku od ponad 20 lat.

    W związku z planowanym zwiększeniem zatrudnienia w dziale rekrutacji, do składania ofert zapraszamy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
    Miejsce pracy: Szczecin
    HR/10

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielne planowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
    • Aktywne poszukiwanie Kandydatów z zastosowaniem różnych kanałów dystrybucji informacji
    • Wsparcie procesów doradczych związanych z obszarem HR (projekty związane z rozwojem kompetencji pracowników, audyty personalne, systemy wspomagające pracę działów personalnych, projekty szkoleniowe itp.)
    • Analiza potrzeb rekrutacyjnych, szkoleniowych i doradczych Klientów
    • Przygotowywanie oraz aktualizacja procedur wewnętrznych
    • Sporządzanie bieżących raportów i analiz dla potrzeb optymalizacji prowadzonych działań

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok
    • Doświadczenie w pracy B2B
    • Znajomość narzędzi wspierających rekrutację
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy, poczucie obowiązku, samodzielność i zaangażowanie
    • Dobra znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem

    Firma oferuje:

    • Stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

    Gwarantujemy poufność.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)