Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. Rekrutacji

AA EURO RECRUITMENT SP. Z O. O.O firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Od zawsze marzyłeś o pracy w firmie zajmującej się rekrutacją pracowników? Uwielbiasz budować pozytywne relacje, a codzienny kontakt z drugim człowiekiem jest tym, co napędza Ciebie do działania? Umiesz trafnie ocenić kompetencje Kandydatów, a o Klienta zadbasz tak, że świata poza Tobą nie będzie widział? Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, zapraszamy do naszego zespołu w Toruniu.

Miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i realizacja procesów rekrutacyjnych (głównie na stanowiska średniego i wyższego szczebla)
  • Poszukiwanie kandydatów metodą Direct Search
  • Wsparcie działu sprzedaży w pozyskiwaniu nowych Klientów
  • Poszukiwanie skutecznych kanałów dotarcia do kandydatów
  • Administrowanie bazą aplikacji i jej aktualizowanie
  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z kandydatami
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. rok
  • Umiejętność wykorzystywania różnych metod i źródeł bezpośredniego dotarcia do kandydatów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klienta
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętności pracy samodzielnej i w zespole
  • Punktualność i terminowość w realizacji zadań
  • Dobra znajomość obsługi komputera: pakiet MS Office
  • Umiejętność swobodnego poruszania się w mediach społecznościowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop.
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Dodatkowe premie za zrealizowane projekty
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV (wraz z klauzulą ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych) poprzez przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez firmę AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 101, poz. 1182, z późn. zm.) w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie w przyszłości ofert pracy drogą mailową, telefoniczną i sms-ową. Niniejsza zgoda jest aktualna do czasu jej odwołania.”

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.
AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii.

Ogłoszenie archiwalne