Oferta pracy

Konsultant ds. rekrutacji

Abalone Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne koordynowanie i prowadzenie projektów rekrutacyjnych, obejmujących projekty rekrutacji stałych na stanowiska niższego i średniego szczebla oraz rekrutacje pracowników tymczasowych

  • wyszukiwanie i docieranie do kandydatów poprzez różne kanały (w tym direct search)

  • tworzenie i publikacja ofert pracy na dedykowanych portalach

  • promowanie ofert pracy w mediach społecznościowych i budowanie silnej marki pracodawcy

  • stała analiza rynku pracy pod kątem dotarcia do potencjalnych kandydatów

  • budowanie trwałych relacji z klientami i oddelegowanymi pracownikami

Nasze wymagania

  • szukamy osoby, która: jest kreatywna i potrafi myśleć w nieszablonowy sposób

  • wychodzi z inicjatywą i szuka nowych rozwiązań

  • jest otwarta, energiczna i łatwo nawiązuje kontakty

  • potrafi ustalać priorytety i samodzielne organizować swój czas pracy

  • umie pracować zespołowo

  • swobodnie komunikuje się w języku angielskim

  • brak doświadczenia nie jest przeszkodą, zdobędziesz je u nas!

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko i przestrzeń do kreatywnego działania

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + motywacyjny system premiowy

  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • codzienne wsparcie doświadczonego zespołu i dużo pozytywnej energii

  • możliwość pracy zdalnej

  • ciekawe szkolenia z obszarów rekrutacji

  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowy dzień wolny w urodziny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy, szukamy osoby, która dołączy do Naszego Zespołu!

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego i agencją pracy zajmującą się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych - NR CERTYFIKATU 24376. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, specjalistyczne w obszarach przemysłu, logistyki, sprzedaży i administracji. Dzielimy się z klientami fachową wiedzą o rynku pracy. Działamy na rynku polskim i europejskim.

Abalone Poland jest częścią Abalone Group działającej na rynkach europejskich od ponad 30 lat. W Polsce jesteśmy małym zespołem i dzięki temu mamy dużą elastyczność działania. Szybko podejmujemy decyzje w pełni koncentrując się na utrzymaniu najwyższej jakości naszych usług dostarczanych do klientów i kandydatów poszukujących pracy.

Przewiń do profilu firmy