Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IT Professionals Sp. z o.o.jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne w sektorze IT. Wspieramy organizacje w skutecznej realizacji planów biznesowych poprzez dostarczenie im najwyższej klasy personelu IT. Naszym celem jest również wspieranie rozwoju zawodowego Specjalistów IT poprzez zapewnienie im dostępu do najlepszych projektów i pracodawców.

    W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr referencyjny: KREKR/28/WAW

    ZADANIA:

    • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze IT
    • Identyfikowanie Kandydatów odpowiadających wymaganiom projektu
    • Nawiązywanie dobrych relacji z Kandydatami
    • Prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych i/lub bezpośrednich z Kandydatami
    • Prowadzenie Kandydatów w procesach rekrutacyjnych
    • Nawiązywanie i budowanie relacji biznesowych z Klientami

    WYMAGANIA:

    • Student lub absolwent studiów humanistycznych (preferowane: psychologia/ socjologia) lub informatycznych
    • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w obszarze IT
    • Doświadczenie zawodowe w nawiązywaniu i budowaniu relacji biznesowych z Klientami
    • Duży zasób pozytywnej energii i wiara we własne możliwości
    • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
    • Szybkość i sprawność w działaniu
    • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel
    • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez stałe dążenie do perfekcji

    OFERUJEMY:

    • Wymianę doświadczeń w obszarze najlepszych praktyk rekrutacyjnych i handlowych
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Pracę w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji
    • Pracę w świetnej lokalizacji, tuż przy stacji metra / Rondo Daszyńskiego
    • Możliwość pracy na najnowszym sprzęcie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy załączyć poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach, przez IT Professionals Sp. z o.o., a także przez klientów, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym także na przetwarzanie ich w przyszłości w tym samym celu. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że jestem osobą świadomą uprawnień przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.)”