Konsultant ds. Rekrutacji IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.10.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 15.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IT Professionals Sp. z o.o.jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne w sektorze IT. Wspieramy organizacje w skutecznej realizacji planów biznesowych poprzez dostarczenie im najwyższej klasy personelu IT. Naszym celem jest również wspieranie rozwoju zawodowego Specjalistów IT poprzez zapewnienie im dostępu do najlepszych projektów i pracodawców.

    W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZADANIA:

    • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych, w szczególności w obszarze IT
    • Aktywne poszukiwanie oraz identyfikowanie Kandydatów odpowiadających wymaganiom projektu
    • Nawiązywanie dobrych relacji z Kandydatami i prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych
    • Prowadzenie interview z Kandydatami
    • Prowadzenie Kandydatów w procesach rekrutacyjnych
    • Składanie ofert pracy Kandydatom w imieniu Klienta
    • Tworzenie i publikacja ogłoszeń o pracę
    • Praca z zaangażowaniem, w dobrej atmosferze i bez presji KPI
    • Nawiązywanie i budowanie relacji biznesowych z Klientami (dla zainteresowanych tym obszarem)

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska informatyczne)
    • Status absolwenta lub studenta studiów humanistycznych (preferowane: psychologia/ socjologia) lub informatycznych
    • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
    • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel
    • Wiedza i zainteresowanie obszarem rekrutacji/HR
    • Duży zasób pozytywnej energii i wiara we własne możliwości
    • Szybkość i sprawność w działaniu
    • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez stałe dążenie do perfekcji

    OFERUJEMY:

    • Wymianę doświadczeń w obszarze najlepszych praktyk rekrutacyjnych i handlowych
    • Możliwość poznania skutecznych sposobów rekrutowania Kandydatów
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Świeże owoce w biurze
    • Pracę w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji
    • Pracę w świetnej lokalizacji, tuż przy stacji metra/ Rondo Daszyńskiego
    • Możliwość pracy na najnowszym sprzęcie i z nowoczesną bazą danych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.