Oferta pracy

Konsultant ds. rekrutacji z językiem białoruskim

OTTO Work Force

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end (redagowanie i publikowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, weryfikowanie dokumentów aplikacyjnych)

  • Aktywne budowanie bazy kandydatów

  • Odpowiedzialność za wyszukiwanie nowych strategii/ źródeł dotarcia do kandydatów,

  • angażowanie się w procesy EB oraz aktywny udział w social mediach

  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami

  • Raportowanie podejmowane działania rekrutacyjne

  • Wspieranie procesu wdrożenia nowych pracowników

  • Koordynacja spraw związanych z zatrudnieniem

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, mile widziane w obszarze pracy tymczasowej

  • Swobodnie komunikujesz się w języku białoruskim, ukraińskim/ rosyjskim, a także polskim

  • Jesteś samodzielny i zaangażowany w realizację określonych celów

  • Łatwo nawiązujesz kontakty międzyludzkie

  • Jesteś kreatywny, otwarty na zmiany oraz cechuje cię pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz system premiowy

  • Wdrożenie na stanowisku pracy

  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Pakiet benefitów

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych osób :)