Logo Pracuj.pl

Konsultant ds. rekrutacji z językiem niemieckim

ILLUSTRO Doradztwo S.C.O firmie

5 500–6 100
brutto / mies.
  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta - renomowanej agencji pośrednictwa pracy, specjalizującej się w delegowaniu pracowników do pracy za granicą poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim

Miejsce pracy: okolice Opola

Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują:

- pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona

- odpowiedzi na pytania pojawiające się w procesie rekrutacyjnym

- dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i aplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań marketingowych, mających na celu dotarcie do największej liczby kandydatów
  • Analizowanie potrzeb Klientów i prowadzenie rekrutacji zgodnie z ich oczekiwaniami,
  • Tworzenie oraz publikowanie ogłoszeń o pracę w oparciu o różne kanały
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • Koordynowanie procesu zatrudnienia pracowników

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Pozytywne nastawienie oraz umiejętność budowania dobrych relacji
  • Doceniamy zaangażowanie i inicjatywę pracowników :)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy
  • Stanowisko pracy wyposażone w profesjonalne narzędzia do pracy
  • Otwartość na nowe pomysły i inicjatywy pracownika
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu
  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji nie jest wymagane, gdyż zapewniamy kompleksowe szkolenie oraz wdrożenie na stanowisko

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Agnieszka Górnicz tel.: 791 366 251

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Aktualne oferty pracodawcy
KRAZ 6257

Konsultant ds. rekrutacji z językiem niemieckim, Opole