Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. Relacji z Klientami

Aviva

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta w kontakcie telefonicznym

  • Telefoniczna dosprzedaż produktów ubezpieczeniowych/dodatkowych ryzyk do aktywnych polis życiowych

  • Realizowanie wyznaczonych założeń sprzedażowych przy zachowaniu określonych parametrów jakościowych i ilościowych Call Center

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klientów i wizerunek organizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum maturalne

  • Otwartość w komunikacji oraz nastawienie na cel

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Otwartość na różnorodność

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie

  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym

  • Zniżki na ubezpieczenia

  • Zdalne konsultacje medyczne

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • Atrakcyjna lokalizacja biura (Metro Dworzec Gdański)

  • Programy wellbeingowe

  • Dostęp do platform e-learningowych

  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Aviva

Od prawie 30 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń. Czerpiemy z ponad 300-letnich doświadczeń brytyjskiej Avivy, która jest liderem ubezpieczeń na swoim rynku.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi i wdrażać ciekawe projekty – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy