Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. relacji z klientem (kadry i płace)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta - lidera światowego rynku usług outsourcingu naliczania wynagrodzeń
    i administracji kadr poszukujemy osoby na stanowisko:

    Konsultanta ds. relacji z klientem (kadry i płace)

    Zakres obowiązków

    • Koordynowanie usługi kadrowo-płacowej dla Klienta
    • Prowadzenie analizy w obszarze kadrowo-płacowym, czasu pracy, ZUS
    • Przygotowanie dokumentacji (specyfikacji dla nowych rozwiązań, instrukcji dla użytkownika oraz innych dokumentów dot. realizowanych procesów)
    • Wsparcie przy naliczaniu płac i weryfikacja wyników z Klientem
    • Wprowadzanie uzgodnionych zmian w parametrach płacowych lub w bazie danych Klienta (m.in. zakładanie nowych składników płacowych, tworzenie nowych raportów)

    Poszukiwane kompetencje

    • Min. 3-letnia ugruntowana wiedza merytoryczna i doświadczenie praktyczne z kadr i płac
    • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
    • Myślenie analitycznie i praca w środowisku systemów kadrowo-płacowych
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne, postawa proaktywna
    • Nastawienie na biznesowe relacje i ich rozwój
    • Otwartość i praca w zespole
    • Chęć rozwoju kompetencji związanych z koordynacją procesów kadrowo-płacowych
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikacje – mile widziana

    Firma oferuje

    • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
    • Wsparcie Zespołu we wdrożeniu w nowe obowiązki
    • Nowoczesne środowisko pracy
    • Pracę w stabilnym zespole i uczestnictwo w międzynarodowych projektach
    • Poszerzenie wiedzy eksperckiej w zakresie kadr, płac oraz systemów wspierających zarządzanie zasobami ludzkimi
    • Dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony na święta, wczasy pod gruszą)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie do aplikacji w j. polskim i angielskim następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 02-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."