Oferta pracy

Konsultant ds. Restrukturyzacji

BENTENO firmie

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Pomagamy naszym klientom definiować zwycięskie strategie i skutecznie wprowadzać je w życie. Strategia to nasza pasja nieprzerwanie od 2001 roku. Więcej informacji o nas: benten.eu.

Do jednego z projektów poszukujemy Konsultanta ds. Restrukturyzacji (Przemysł Stalowy). Przewidywany czas trwania projektu: 4-6 miesięcy. Praca w 100% zdalna.

(Przemysł Stalowy)

Praca zdalna

Twoje zadania:

  1. Wsparcie zespołu konsultantów w opracowaniu analizy przemysłu stalowego.
  2. Przygotowanie raportu o rynku stali.
  3. Formułowanie wniosków na podstawie dostępnych danych.
  4. Udział w opracowaniu rekomendacji strategicznych dla klientów z branży.
  5. Udział w opracowaniu programu restrukturyzacyjnego.

Charakterystyka idealnego kandydata:

  1. Doświadczenie menadżerskie w sektorze hutniczym będzie znaczącym atutem.
  2. Doświadczenie w doradztwie restrukturyzacyjnym będzie znaczącym atutem.
  3. Umiejętności analityczne.
  4. Zdolność syntezy informacji.
  5. Samodzielność, rzetelność i dokładność.
  6. Odwaga w stawianiu pytań i obronie własnych tez.
  7. Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).
  8. Szerokie zainteresowania m.in. w zakresie gospodarki, przemian polityczno-społecznych.
  9. Dobra znajomość j. angielskiego będzie atutem.
  10. Mile widziana wszechstronna wiedza o zarządzaniu przedsiębiorstwem – strategia, finanse, marketing.
  11. Przykład naszej analizy zobaczysz tu.

Co oferujemy:

  1. Atrakcyjne wynagrodzenie.
  2. Możliwość pracy w pasjonującym projekcie realizowanym dla prestiżowego klienta.
  3. Możliwość zdobycia praktycznych doświadczeń w obszarze zarządzania strategicznego.
  4. Możliwość współpracy z ekspertami w zakresie strategii.
  5. Niepowtarzalną okazję na zdobycie doświadczenia w doradztwie strategicznym.
  6. Możliwość pracy zdalnej.
  7. W zależności od doświadczenia i motywacji, możliwość rozwoju jako konsultant z zakresu zarządzania strategicznego lub specjalista ds. analiz strategicznych.
Aby złożyć aplikację na stanowisko Konsultanta ds. Restrukturyzacji (Przemysł Stalowy):
  1. Uzupełnij ankietę, klikając w klawisz poniżej.
  2. Uzupełniając ankietę, pamiętaj, aby dołączyć CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy