Logo Pracuj.pl

Konsultant ds. rozwoju aplikacji internetowych

Soneta Sp. z o.o.O firmie

Soneta Sp. z o.o.

Wadowicka 8A

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • XML

  • ERP

Twój zakres obowiązków

  • analiza wymagań biznesowych i opracowywanie koncepcji rozwiązań związanych z rozwojem internetowego systemu klasy ERP,
  • przygotowywanie oraz prowadzenie testów aplikacji webowej i mobilnej,
  • przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji do systemu,
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji,
  • wsparcie użytkowników systemu ERP enova365 w zakresie obsługi oraz konfiguracji systemu.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne,
  • znajomość zagadnień związanych z technologiami HTML i XML,
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z systemami ERP,
  • umiejętność efektywnej współpracy w ramach zespołu projektowego oraz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • kreatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe związane z projektowaniem aplikacji internetowych i mobilnych,
  • znajomość systemów operacyjnych Windows i wiedza z zakresu zagadnień sieciowych,
  • znajomość zagadnień związanych z chmurą obliczeniową (Microsoft Azure).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w modelu hybrydowym,
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne,
  • długoterminową współpracę,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę,
  • pracę w polskojęzycznym środowisku,
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy,
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów,
  • parking samochodowy i rowerowy.

Benefity

  • parking dla pracowników

Soneta to firma IT, która tworzy oprogramowanie ERP, z którego obecnie korzysta ponad 17500 firm. Oprogramowanie obejmuje cały obszar przedsiębiorstwa. W Soneta spotkasz zatem nie tylko specjalistów IT, ale również ekspertów od księgowości, kadr, Business Intelligence czy sprzedaży.

Działania marketingowe związane z produktem oraz modelem sprzedaży są bardzo rozbudowane. Dlatego w Dziale Marketingu znajdziesz osoby, które wykorzystują oraz utwierdzają swoją ekspercką wiedzę i umiejętności w konkretnych specjalizacjach i biznesowych obszarach. Tworzymy małe podzespoły, które przy zewnętrznym wsparciu umacniają nasz produkt na rynku.

Konsultant ds. rozwoju aplikacji internetowych, Wadowicka 8A, Podgórze, Kraków