Konsultant ds. Rozwoju Sieci Detalicznej/ Ekspansji Franczyzy

Kramp Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 23 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i zarządzanie siecią sklepów własnych na podległym terenie

  • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z przyjętą strategią firmy

  • Pozyskiwanie nowych Partnerów Biznesowych w ramach systemu franczyzowego

  • Wsparcie biznesowe i operacyjne dla franczyzobiorców w prowadzeniu placówek franczyzowych

  • Zarządzanie pracownikami w podległych punktach sprzedaży

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z aktualnymi oraz potencjalnymi klientami

  • Wymiana informacji oraz aktywna współpraca ze wszystkimi działami firmy

Podział czasu pracy
80%

praca w terenie

20%

praca biurowa z domu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży lub w zarządzaniu sprzedażą w obszarze retail

  • Wiedza i umiejętności z zakresu analizy finansowej

  • Dobra znajomość pakietu Ms Office

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności ustalania priorytetów, zdolności organizacyjne, samodzielność

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju

  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP

  • Atrkacyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Karty Multisport, fundusz socjalny)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Tak się u nas pracuje

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie częścią zespołu Działu Rozwoju Sieci Detalicznej, który odpowiada za zarządzanie i rozwój sieci na terenie całego kraju, w tym pozyskiwanie nowych Partnerów Biznesowych w ramach systemu franczyzowego. Obszar działania będzie obejmował województwa: warmińsko-mazurskie i podlaskie.

Proces rekrutacyjny

Jeśli oferta jest dla Ciebie interesująca, prześlij za pomocą przyciusku aplikuj.

Kontakt

Jeśli masz pytania odnośnie stanowiska, skontaktuj się z naszym Rekruterem Anią Trenogow at [email protected]