Oferta pracy

Konsultant ds. Serwisu i Wdrożeń Systemów IT

Kamsoft S.A.

  • Lotnicza 1, Leszno
    Leszno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Lotnicza 1

Leszno

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

W KAMSOFT S.A. tworzymy rozwiązania informatyczne wspierające ochronę zdrowia: systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których każdego dnia korzystają miliony użytkowników: od pacjentów, lekarzy i farmaceutów, aż po sieci szpitali i największe firmy farmaceutyczne. Jesteśmy także wiodącym dostawcą w dziedzinie e-zdrowia. Oferujemy rozwiązania chmurowe i stacjonarne, aplikacje mobilne, a także rozbudowane systemy dedykowane na szeroko pojęty rynek ochrony zdrowia. Ciągły rozwój jest jedną z głównych zasad, na których opieramy naszą działalność. Dlatego poszukujemy ludzi otwartych, pomysłowych i ambitnych, którzy chcą podnosić swoje umiejętności i rozwijać się razem z nami. Od ponad 30 lat tworzymy rozwiązania IT, a naszą siłą jest zespół ponad 700 specjalistów. Jesteśmy stabilnym pracodawcą, oferujemy także wiele możliwości rozwoju oraz aktywnie wspieramy pasje naszych pracowników.

Jeśli stawiasz na rozwój i chcesz współtworzyć ciekawe projekty, dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne dla użytkowników systemów informatycznych, działających w przychodniach, aptekach i sieciach aptek,

  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania i sprzętu,

  • Okresowe szkolenia użytkowników,

  • Monitorowanie i diagnostyka działania systemów w przychodniach i aptekach.

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows,

  • Znajomość zagadnień związanych ze sprzętem komputerowym, infrastrukturą sieciową, systemami operacyjnymi i serwerowymi,

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność,

  • Orientacja na klienta i umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość baz danych i języka SQL,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży medycznej lub farmaceutycznej.

To oferujemy

  • Pracując u nas, zyskujesz:

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Możliwość współpracy ze świetnymi specjalistami,

  • Dostęp do katalogu benefitów w obszarach:

  • Zdrowie (prywatne ubezpieczenie medyczne, polisa lekowa, akcje prozdrowotne, prywatne ubezpieczenie na życie),

  • Rozwój (możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych, zewnętrznych i konferencjach, certyfikacje),

  • Rozrywka (imprezy integracyjne, narciarskie, kręgle, imprezy rodzinne: Mikołajki, Dni Dziecka, konkursy firmowe),

  • Sport (karty MultiSport, MultiActive, imprezy biegowe, sekcje piłki nożnej i kolarstwa górskiego, dofinansowanie do sportu i rekreacji),

  • Przyszłość (Pracowniczy Program Emerytalny),

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy,

  • Bezpłatny parking firmowy,

  • Parking rowerowy,

  • Wyjazdy zagraniczne,

  • Jesienno-zimowy sezon owocowy,

  • Masaże relaksacyjne w biurze,

  • Firmową kuchnię.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Złożenie aplikacji

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Testy wiedzy

4

Wynik rekrutacji

Od ponad 30 lat dostarczamy specjalizowane oprogramowanie, dedykowane dla szeroko rozumianego rynku zdrowia, zwłaszcza dla sektorów medycyny i farmacji.

Oferujemy usługi projektowania i monitorowania procesów biznesowych w ochronie zdrowia w oparciu o nowoczesne narzędzia informatyczne. Swoim Klientom zapewniamy opiekę merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia oraz eksploatacji systemów komputerowych.

Centrala firmy znajduje się w Katowicach, posiadamy również oddziały w kilkunastu innych miastach w Polsce i za granicą. Zatrudniamy obecnie ponad pół tysiąca osób, a w związku z rozwojem kolejnych, różnorodnych i innowacyjnych projektów zapraszamy do współpracy programistów, projektantów, konsultantów wdrożeń, analityków, testerów oraz innych specjalistów IT, dla których informatyka jest życiową pasją.

Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony www.kamsoft.pl

Przewiń do profilu firmy