Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konsultant ds. Sprzedaży (Account Manager)

Konica Minolta Business Solutions PolskaO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.

zakres obowiązków:

  • Analiza potencjału sprzedażowego na danym terenie oraz opracowywanie planów działania
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i sprzedaż produktów i usług z portfolio Firmy (obejmującą m.in. urządzenia wielofunkcyjne, rozwiązania IT).
  • Analiza procesów biznesowych i kreowanie potrzeb klientów
  • Prowadzenie procesu sprzedażowego (w tym prowadzenie spotkań, prezentacji, przygotowywanie ofert oraz umów, negocjacje)
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Obsługa posprzedażowa klienta (nietechniczna)
  • Stałe utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi klientami
  • Rozwój wiedzy merytorycznej z obszaru IT oraz zarządzania drukiem, aktywne uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach i spotkaniach
  • Raportowanie zgodnie z wymogami Spółki (CRM)

wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B w branży IT (dotyczące zarówno hardware jak i software)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane uczelnie techniczne lub kierunki nauk ścisłych)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność prowadzenia sprzedaży konsultacyjnej, prezentacji ofert handlowych oraz analizy procesów biznesowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy na stanowisku o niestacjonarnym charakterze
  • Dynamiczna osobowość cechująca się silną orientacją na rezultaty, zaangażowaniem oraz samodzielnością w działaniu
  • Doskonałe zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista oraz zorientowanie na klienta
  • Wiedza z obszaru IT i nowoczesnych technologii- będzie dodatkowym atutem

oferujemy:

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość wykupienia karty sportowej
  • Nowoczesne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop oraz samochód służbowy
  • Pakiet szkoleniowy rozwijający wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste, dostęp do międzynarodowej bazy wiedzy
  • Jasny system rozwoju osobistego w ramach Firmy (ścieżka kariery)
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole
proces rekrutacji:
  • Wstępną weryfikacją kandydatów może być test osobowości lub wiedzy
  • Następnie osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym oraz Działem HR
  • Ostatnim etapem rekrutacji będzie weryfikacja referencji kandydatów
  • Każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia)

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowiaków 44, 02-255, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowiaków 44, 02-255 na adres e-mail: [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do działu Sprzedaży Bezpośredniej na stanowisko:

Ogłoszenie archiwalne