Oferta pracy

Konsultant ds. sprzedaży B2B

Grupa Tense Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaO firmie

  • Gdańska 123, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Grupa Tense Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Gdańska 123

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie połączeń i telefoniczna sprzedaż usług w obszarze B2B,

  • realizacja celów sprzedażowych z dbałością o satysfakcję i interes Klienta Biznesowego,

  • badanie potrzeb Klienta Biznesowego,

  • przygotowanie oferty sprzedażowej,

  • aktywna współpraca z innymi działami w firmie,

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej na linii wychodzącej (mile widziane w branży marketingowej),

  • jeśli nie posiadasz jednak takiego doświadczenia, ale uwielbiasz rozmawiać przez telefon - ta oferta pracy również jest dla Ciebie! :)

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu relacji z klientami,

  • samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy,

  • nastawienie na cel oraz realizację ustalonych wyników,

  • wysoka motywacja do działania oraz szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy.

Mile widziane

  • osoby, które chcą zdobyć swoje pierwsze doświadczenie - wymagana jest jednak chęć do nauki i zapał do pracy! :)

  • zainteresowanie nowinkami technologicznymi, marketingiem internetowym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • system kafeteryjny MyBenefit

Grupa TENSE Polska – jesteśmy mistrzami świata i Europy w pozycjonowaniu. W 2021 roku zdobyliśmy złoto w konkursie branżowym European Search Awards w kategorii Best Low Budget Campaign. W 2020 zajęliśmy pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie Global Search Awards. Obie nagrody otrzymaliśmy w uznaniu za niestandardowe podejście do strategii i doskonałe wyniki kampanii dla naszych Klientów.

Jesteśmy drugą najlepszą agencją marketingową roku 2020 w konkursie Global Agency Awards oraz jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej wg rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe i Financial Times 2018 i 2019! Zostaliśmy wyróżnieni m.in. tytułem „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”, a także znaleźliśmy się w rankingu Gazele Biznesu 2018 i 2019.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron oraz marketingu internetowym. Inwestujemy w wiedzę, a także innowacyjne rozwiązania. Stawiamy na otwartą komunikację, szacunek i zaufanie.

Przewiń do profilu firmy