Konsultant ds. Sprzedaży Biletów Lotniczych

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.07.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 19.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Wakacje.pl S.A. to połączenie innowacyjności i dynamiki pracy w kilkunastoosobowych zespołach złożonych z indywidualistów oraz potencjału, jaki daje nam obecność w Grupie Wirtualna Polska – największej grupie mediowej w kraju.

    Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków:

    • kompleksowa obsługa mailowa i telefoniczna Klientów w zakresie:
      • dokonywania rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych oraz rezerwacji hoteli (pakietowanie dynamiczne),
      • udzielana informacji na temat połączeń lotniczych,
      • rezerwacji transferów prywatnych oraz wycieczek fakultatywnych,
      • wystawiania wiz dla klientów Wakacje.pl,
      • przeprowadzania odprawy biletowo- bagażowej,
    • weryfikacja faktur i nadzór nad płatnościami,
    • obsługa wyjazdów służbowych pracowników Wakacje.pl.

    Wymagania:

    • znajomości systemu taryfowo - rezerwacyjnego Amadeus,
    • samodzielności w zakładaniu i modyfikacji rezerwacji oraz wystawianiu biletów lotniczych i usług dodatkowych,
    • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (od poniedziałku do piątku) oraz do dyżurów weekendowych,
    • wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych,
    • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności,
    • umiejętności organizacji własnej pracy,
    • pracowitości i sumienności,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zakresie wykonywanych obowiązków.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    •  „delegacje pod palmami” – służbowe wyjazdy zagraniczne w ramach czasu pracy,
    • pakiet socjalny (pakiet medyczny, kartę sportową, konkursy wewnętrzne, spotkania integracyjne, programy zniżkowe),
    • miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole,
    • możliwość rozwoju zawodowego w ramach dynamicznie rozszerzającej swoje działania spółki.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Administratorem danych jest Wakacje.pl S.A. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Traugutta 115c, 80-226 Gdańsk  (dalej „Wakacje.pl”). Dane przetwarzane będą w celu oceny  kwalifikacji kandydata do pracy na określonym stanowisku, oceny  zdolności  i umiejętności  kandydata na potrzebnych do pracy  na określonym stanowisku, wyboru odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób do zatrudnienia oraz komunikacji związanej z prowadzonym procesem rekrutacji.

    Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym w Wakacje.pl. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą Podmioty przetwarzające dane w imieniu grupy kapitałowej Wirtualna Polska, w skład której wchodzą Wirtualna Polska Holding S.A. z siedzibą
    w Warszawie, Wakacje.pl S.A. oraz podmioty zależne (http://inwestor.wp.pl/o-holdingu/spolki-grupy/).

    Masz prawo m.in. do prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w szczegółowej klauzuli  informacyjnej dla kandydata, która mieści się na stronie www.karierawakacje.pl

    Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

    Zgoda na udział w bieżącej rekrutacji :

    Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. wizerunek, zainteresowania). Przyjmuję do wiadomości, iż dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) będą przetwarzane na podstawie przepisów oraz na potrzeby zawarcia umowy.

    Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

    Zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez podmioty z grupy kapitałowej Wirtualna Polska, w skład której wchodzi Wirtualna Polska Holding S.A. oraz podmioty zależne (http://inwestor.wp.pl/o-holdingu/spolki-grupy/).
    Jeżeli wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, będziemy przechowywać Twoje dane przez okres roku od przesłania przez Ciebie aplikacji na dane stanowisko, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.
    bottom