Oferta pracy

Konsultant ds. Sprzedaży

LINK Mobility Poland Sp. z o.o.

  • Toszecka 101, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Toszecka 101

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie spotkań dla naszych doradców

  • Bieżące wsparcie obszaru sprzedaży w organizacji

  • Współpraca z innymi działami, w tym IT i Marketingiem

  • Obsługa sprzedażowa Klientów kontaktujących się z firmą telefonicznie (ruch przychodzący)

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji z dotychczasowymi Klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w Call Center związane ze sprzedażą wychodzącą, np. dla operatorów telekomunikacyjnych

  • Komunikatywność, szczególnie w kontakcie telefonicznym z Klientem

  • Wysoki poziom zaangażowania oraz nastawienie na realizację postawionych celów

  • Umiejętność pracy w zespole oraz budowania długotrwałych relacji z Klientem

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Przyjazną i swobodną atmosferę w pracy

  • Niekończące się wyzwania oraz współpracę z naszymi najlepszymi specjalistami

  • Work life balance i hybrydowy model pracy

  • Chill room, gdzie można się zrelaksować, lub pograć w piłkarzyki

  • Cotygodniowa integracja sportowa

  • Bezpłatny parking dla samochodów i rowerów

  • Piątkowe lunche firmowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

SMSAPI to marka LINK Mobility Poland. Dostarczamy biznesowe narzędzia komunikacji mobilnej firmom z Polski i zagranicy. Poprzez kanał SMS pomagamy realizować cele takie jak: sprzedaż, marketing, powiadomienia i autoryzacja danych. Twoim celem będzie zawieranie współpracy z klientami polskimi i zagranicznymi. Do Twoich zadań będzie należeć aktywna sprzedaż, wsparcie klientów w rozwiązywaniu problemów wynikających ze świadczonych usług lub zgłaszanie ich do odpowiednich działów oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

LINK Mobility Group lives by the core values of United, Dedicated, and Enthusiastic to drive our business and people. LINKers appreciate diversity, cross-border collaboration, and solving complex challenges in a high-growth environment. Our people are knowledgeable , curious, and agile team players who strive to consistently deliver the best mobile messaging solutions for our customers.

The Group headquarters is in Oslo, Norway, and LINK is publicly listed on the Oslo Stock Exchange. We continue to experience strong organic growth with a high degree of recurring revenue as customers move more business activities onto mobile platforms. In 2020, LINK Mobility had a total turnover of 3.5 billion NOK with offices in 18 different countries.

Przewiń do profilu firmy