Konsultant ds. sprzedaży i obsługi klienta z językiem łotewskim

Home Global

  • Marszałkowska 89, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Home Global

Marszałkowska 89

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • stały telefoniczny kontakt z naszymi klientami zainteresowanymi produktami z sektora health & beauty,

  • dbanie o realizację napływających zamówień,

  • koordynowanie przepływu informacji dot. realizowanych zadań,

  • cały czas się rozwijać!

Nasze wymagania

  • biegle posługujesz się językiem łotewskim,

  • lubisz kontakt z ludźmi i nie boją się sprzedaży,

  • sprawnie posługujesz się komputerem (MS Office),

  • jesteś otwarty na nowe wyzwania.

To oferujemy

  • praca za naprawdę duże pieniądze,

  • współpraca z ciekawymi ludźmi mówiącymi 20-stoma językami świata,

  • rozwijanie się wraz z firmą, razem z nią tworzyć nowe standardy działania,

  • praca, a jednocześnie miłe spędzanie czasu?

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy