konsultant ds. sprzedaży i realizacji projektów HR

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 19.01.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 18.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lubisz pracę z ludźmi? Chcesz być częścią wyjątkowego zespołu, ale jednocześnie szukasz przestrzeni do samodzielnej pracy, pełnej wyzwań?

    Jeśli interesuje Cię praca w obszarze sprzedaży usług, budowania relacji z klientami oraz branża HR - to stanowisko jest idealne dla Ciebie.

    Dołącz do zespołu Randstad HR Consultancy i rozwijaj się jako:

    Poznań

    oferujemy:

    • ciekawą i zróżnicowana pracę
    • samodzielność w działaniu
    • możliwość udziału/inicjowania przedsięwzięć firmowych
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjny system premiowy
    • szkolenia z zakresu sprzedaży, usług HR oraz wsparcie doświadczonych osób z zespołu
    • opiekę medyczną, kartę sportową, platformę benefitową, home – office i wiele innych benefitów

    zadania:

    • aktywne działania sprzedażowe w celu pozyskiwania nowych klientów oraz zleceń - sprzedaż usług HR: ocena kompetencji (AC/DC), outplacement, Employer Branding, systemy wynagrodzeń stałych i premii, benefity, audyty personalne
    • realizacja tych usług we współpracy z zespołem lub/i samodzielnie
    • budowanie i rozwijanie relacji z firmami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw

    oczekujemy:

    • silnej motywacji do rozwoju na stanowisku związanym z aktywną sprzedażą
    • zainteresowania branżą HR
    • samodzielności w działaniu
    • umiejętności pracy w zespole
    • znajomości języka angielskiego
    • czynnego prawa jazdy kat.B
    • mile widziane doświadczenie w profesjonalnej obsługi klienta - preferowane B2B

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    www.randstad.pl