Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. sprzedaży i rekrutacji

Domino Executive Search

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Lubisz rozmawiać z klientami ? Potrafisz analizować potrzeby klientów oraz kandydatów?

Masz doświadczenie w utrzymywaniu relacji biznesowych?

Chcesz rozwijać się i pracować z klientami?

Mamy dla Ciebie propozycję! Dołącz do naszego oddziału w Poznaniu i rozwijaj umiejętności w sprzedaży i realizacji procesów selekcji i rekrutacji.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów oraz samodzielne prowadzenie projektów przy wsparciu Zespołu

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz kandydatów z wykorzystaniem różnych źródeł

  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z naszymi Klientami

  • Aktywne pozyskiwanie nowych projektów

  • Przeprowadzanie wywiadów rekrutacyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie usług i obsługi klienta

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektem

  • Zdolności interpersonalne i negocjacyjne

  • Chęć stałego rozwoju i poszerzania wiedzy

  • Szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Nastawienie na pracę z klientem biznesowym

  • Prawo jazdy kat.B

Pracodawca oferuje

  • Stabilną pracę w modelu hybrydowym (stacjonarnie centrum Poznania/zdalnie)

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia w postaci: wynagrodzenia podstawowego, systemu prowizyjnego i premiowego

  • Premię Urlopową oraz dodatki okolicznościowe

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multi Sport, finansowaną w całości przez pracodawcę

  • Stały rozwój oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Pracę w międzynarodowej firmie otwartej na nowe pomysły i rozwiązania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Domino Executive Search będąca częścią francuskiej grupy firm doradczych z branży HR – Domino RH w ramach swojego rozwoju poszukuje obecnie kandydatów/kandydatek do współpracy. Jesteśmy wiodącym partnerem biznesowym wielu międzynarodowych Firm na terenie Polski i w UE, gdzie rozwinęliśmy swoją działalność w obszarze usług doradczych Executive Search, Interim Management oraz Rekrutacji Stałych. Domino ES stale rozwija swoje usługi, ich jakość oraz portfolio Klientów.

Przewiń do profilu firmy