Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

konsultant ds. sprzedaży i rekrutacji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 01.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do zespołu Randstad Professionals w Poznaniu i rozwijaj się w obszarze sprzedaży usług, współpracy z różnorodnymi klientami i rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne.

    Nr ref.: /524/05/2019/ARon/43263
    Poznań
    oferujemy
    • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę, bez okresu próbnego
    • opiekę medyczną, kartę sportową
    • jasny system premiowy umożliwiający osiąganie premii co miesiąc
    • szkolenia wprowadzające, doszkalające ( akademia rekrutacji, akademia sprzedaży, kompetencje miękkie)
    • możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach ogólnofirmowych
    • możliwość udziału w różnych projektach ogólnofirmowych, konkursach
    • dofinansowanie do nauki ( studia podyplomowe, nauka języka)
    • szansę na objęcia dodatkowych ról takich tak: buddy, audytor wewnętrzny, key user, trener.
    zadania
    • zostając członkiem naszego zespołu, będziesz codziennie podejmować nowe wyzwania i realizować własne pomysły
    • będziesz rozwijać nasz biznes rekrutacji specjalistycznych na terenie województwa wielkopolskiego
    • spotkania biznesowe
    • współpraca z międzynarodowymi firmami, doradztwo, negocjacje
    • przeprowadzanie end-to-end rekrutacji na różne szczeble stanowisk w branżach: IT, finance, transport, spedycja, logistyka, produkcja, sprzedaż , bądź w wybranych specjalizacjach
    • bycie ekspertem oraz doradcą zarówno dla kandydatów jak i klientów w duchu Randstad'owego "human forward"

    oczekujemy

    • doświadczenia w obszarze sprzedaży usług dla klienta biznesowego
    • doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji
    • umiejętności profesjonalnej współpracy i budowania relacji z klientem
    • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
    • czynne prawo jazdy kat.B
    • nastawienia na cel, energii, komunikatywności
    • samodzielności oraz umiejętności pracy w zespole
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47