Oferta pracy

Konsultant ds. sprzedaży

Audiofon

  • Łowicz

    Łowicz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów i usług

  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży

  • budowanie bazy klientów

  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta (bezpośredniej oraz telefonicznej)

  • umawianie Pacjentów na badania słuchu

  • przeprowadzanie wizyt kontrolnych u Pacjentów

  • dbałość o ład i porządek w punkcie obsługi Pacjenta

  • zewnętrzna promocja firmy

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży

  • lubisz pracę z ludźmi i chętnie nawiązujesz kontakty

  • czerpiesz radość z pomagania innym

  • chcesz rozwinąć swoje umiejętności sprzedażowe w jednej z największych firm na rynku zajmujących się sprzedażą aparatów słuchowych

To oferujemy

  • bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia oferując umowę o pracę

  • udział w szkoleniach produktowych i sprzedażowych

  • zdobycie cennego doświadczenia i kierunkowego wykształcenia (możliwość ukończenia szkoły w pełni finansowanej przez Audiofon)

  • korzystanie z Karty Multisport, Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do opieki nad dziećmi, bony świąteczne)

  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku, w weekendy wszyscy odpoczywamy!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Audiofon

Historia firmy AUDIOFON sięga 1991 roku, gdy małżeństwo lekarzy laryngologów z Wrocławia rozpoczęło swoją działalność związaną z badaniami słuchu i doborem aparatów słuchowych.

Lata rozwoju, z poszerzaniem zakresu usług i portfolio oferowanych produktów sprawiły, że dziś Audiofon dba o słuch tysięcy ludzi w całej Polsce!

Nasz sukces tkwi w wyjątkowym podejściu, zarówno do naszych Pacjentów, jak i naszych Pracowników. Stawiamy na dobre relacje, a naszą pracę charakteryzuje pasja i zaangażowanie. Tylko z takim nastawieniem możemy wspólnymi siłami zmieniać życie osób niedosłyszących na lepsze.

Z naszymi Pracownikami wiążemy się na lata, doceniamy ich pracę i aktywnie wspieramy ich rozwój. Nasza praca ma sens i właśnie to motywuje nas do działania, bo… Pomaganie jest w nas :-)

Przewiń do profilu firmy