Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konsultant ds. Sprzedaży

PROVIDENT Polska

3 0004 400 brutto / mies.
  • Morąg, Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Mikołajki, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Orzysz, Ostróda, Pasłęk, Pisz, Szczytno, Węgorzewo

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie połączeń wychodzących do Klientów, ukierunkowanych na sprzedaż

  • Badanie potrzeb Klientów, budowanie relacje i dbanie o wysoką jakość obsługi

  • Wsparcie obsługi połączeń przychodzących od Klientów i udzielanie informacji o produktach firmy

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie

  • Jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym (7:00-21:00) i w soboty (9:00-17:00)

  • Szybko się uczysz, wyróżnia Cię duża samodzielność i jesteś otwarty/a na zmiany

  • Lubisz poznawać ludzi i budować z nimi długotrwałe relacje

  • Wierzysz we własne możliwości i jesteś konsekwentny/a w działaniu

  • Jeżeli dodatkowo posiadasz warunki do świadczenia pracy zdalnej – odpowiednią przestrzeń i stałe łącze internetowe - to świetnie się składa!

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w Call Center oraz sprzedaży telefonicznej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę zdalną

  • Niezbędne narzędzia pracy i szkolenie w trybie online

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji

  • Dzień wolny na wolontariat

  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dodatkowy urlop

  • program wolontariatu pracowniczego

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

4

Informacja zwrotna