Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Sprzedaży - ONLINE + PRINT

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Media Impact Polska to spółka powstała z połączenia biur reklamy Grupy Onet.pl, Zumi i Ringier Axel Springer Polska. Zajmuje się obsługą reklamową zarówno online, jak i offline. Jako zespół specjalistów, kreujemy trendy w dziedzinie reklamy i komunikacji z konsumentem. Praca z nami to zarówno szansa na realizację swoich celów zawodowych, jak i pasji.

dołącz do nas jako
Konsultant ds. Sprzedaży
(ONLINE + PRINT)
Miejsce pracy: Kraków
dlaczego my?

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna sprzedaż rozwiązań reklamowych prasa/online
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Nawiązywanie długofalowych i pozytywnych relacji z klientem
  • Dbałość o utrzymanie odpowiedniej wyznaczonej liczby klientów
  • Ciągłe podnoszenie wiedzy z zakresu reklamy

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu sprzedaży reklamy prasowej/online
  • Wysoka orientacja na cel
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży reklamy prasowej/online
  • Znajomość tytułów z portfolio naszej firmy
  • Dodatkowo: doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych związanych z telefoniczną obsługą klienta

Oferujemy:

  • Umowa o prace od pierwszego dnia
  • Profesjonalne szkolenia wstępne
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, MultiSport)
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?
CHCESZ ZOBACZYĆ BIURO?
POROZMAWIAĆ Z NAMI?
ZAPRASZAMY!

Kraków, ul. Pilotów 10

Media Impact Polska to spółka powstała z połączenia biur reklamy Grupy Onet SA, Ringier Axel Springer PolskaZumi. Zajmujemy się obsługą reklamową zarówno onllne jak I offllne dla takich marek jak Onet, Fakt, Newsweek, Forbes, Sympatia.pl, Plejada, Business Insider, Auto Świat, Komputer Świat, Przegląd Sportowy czy Zumi. To my kreujemy trendy w dziedzinie reklamy I komunikacji z konsumentem!

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się