Oferta pracy

Konsultant ds. Sprzedaży Stolarki Budowlanej

FILPLAST SP. Z.O.O. O firmie

  • Kluczbork, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ZADANIA:

  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie klientów indywidualnych
  • Doradztwo dla klientów polegające na analizie potrzeb oraz doborze najlepszych rozwiązań technicznych
  • Sporządzanie pomiarów na budowie oraz prowadzenie prezentacji produktowej
  • Współpraca z generalnymi wykonawcami , deweloperami i montażystami

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2 letnie doświadczenia na stanowisku związanym z pozyskiwaniem i obsługą klienta (mile widziane doświadczenie w branży stolarki okiennej lub ogólnobudowlanej)
  • Umiejętności sprzedażowe poparte wiedzą w zakresie nowych metod i technik sprzedaży
  • Wykształcenie średnie lub wyższe: preferowane techniczne /budowlane
  • Duża samodzielność i kreatywność w działaniu

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System wynagrodzeń powiązany z poziomem kompetencji oraz osiąganymi wynikami
  • Duże możliwości rozwoju osobistego oraz zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy, laptop, telefon

Prześlij CV

Prosimy o dopisanie w zgłoszeniu rekrutacyjnym:

Treść zgody na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w treści ogłoszenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Treść zgody na przyszłe rekrutacje:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FILPLAST SP. Z.O.O. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy