Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. sprzedaży szkoleń

Alogic sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 30 cze 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych

  • zarządzanie i aktualizacja portfolio usług i szkoleń

  • monitorowanie i analizowanie rynku pod kątem potrzeb sprzedażowych.

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi Klientami

  • aktywne promowanie usług firmy

  • przygotowywanie ofert projektów szkoleniowych i rozwojowych

  • doradztwo w zakresie usług rozwojowych

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i poszerzanie bazy kontaktów

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w zakresie obsługi lub wsparcia sprzedaży B2B potwierdzone wynikami

  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, prezentacyjnych oraz swobody w komunikacji z klientami

  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu

  • odpowiedzialności i dobrej organizacji własnej pracy

  • sumienności, rzetelności i terminowości

  • umiejętność sprawnego redagowania różnego rodzaju tekstów, znajomość MS Office (Word, Excel)

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • wsparcie merytoryczne

  • swobodne i nieformalne środowisko pracy

  • kulturę organizacyjną opartą na szacunku, współpracy i zaangażowaniu

  • możliwości rozwoju

Alogic sp. z o.o. sp. k.

Działamy w branży usług szkoleniowych i produkcji wideo. Naszym klientom dostarczamy szkolenia i rozwiązania wspierające rozwój w obszarze umiejętności związanych z kompetencjami przyszłości.

Przewiń do profilu firmy