Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej

Euphora Paese Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • oferowanie nowych produktów obecnym klientom

  • pozyskiwanie klientów poprzez kontakt telefoniczny

  • przygotowanie ofert, kalkulacji i prowadzenie negocjacji

  • budowanie długoterminowych relacji z klientami

  • monitorowanie działań klientów

  • profesjonalna prezentacja produktów firmy

  • raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • jesteś odpowiedzialny i łatwo nawiązujesz kontakt z innymi ludźmi

  • jesteś osobą energiczną, zaangażowaną w to co robisz oraz samodzielną

  • posiadasz pozytywne nastawienie do pracy i nie boisz się nowych wyzwań

  • masz wysoka kulturę osobistą

To oferujemy

  • umowę o pracę na cały etat w systemie jednozmianowym

  • interesującą i pełną wyzwań pracę

  • możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy

  • pracę w przyjaznym, energicznym i wyjątkowym zespole

  • miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy oraz możliwość udziału w szkoleniach

  • rabaty na produkty marki PAESE

  • spotkania integracyjne

  • pakiet medyczny na zdrowie i ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji klikając na przycisk Aplikuj teraz.

PAESE jest polską marką kosmetyków o międzynarodowym zasięgu.

„Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości”.

Przewiń do profilu firmy