Konsultant ds. Sprzedaży Usług HR i Realizacji Projektów Rekrutacyjnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-12-06
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2019-01-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mastery of Management Sp. z o.o.

    Mastery of Management specjalizuje się w skutecznym rozwiązywaniu problemów biznesowych. Oferowane usługi wsparcia biznesu opierają się na połączeniu szczegółowej diagnozy problemu oraz rekrutacji odpowiedniego pracownika/Interim Managera, z projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań nastawionych na zwiększenie efektywności operacyjnej i konkurencyjności organizacji.

    Ze względu na rozwój firmy poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych w zakresie projektów interimowych (na stanowiska Interim/Czasowy Manager) oraz rekrutacji stałych
    • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi Klientami
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
    • Analiza rynku oraz ocena możliwości biznesowych na terenie Polski
    • Realizowanie wyznaczonych zadań, min. kontakty telefoniczne, spotkania handlowe, przygotowywanie ofert współpracy
    • Budowanie bazy klientów
    • Aktywne poszukiwanie kandydatów poprzez media społecznościowe
    • Udział w spotkaniach rekrutacyjnych z kandydatami
    • Umawianie rozmów z kandydatami
    • Prowadzenie wstępnych rozmów oraz screeningów
    • Budowanie bazy kandydatów
    • Pomoc w przygotowywaniu, pisaniu i publikacji ogłoszeń o pracę
    • Budowanie wzorowego candidate & customer experience

    Czego oczekujemy od kandydata:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w sprzedaży usług HR (headhunterskich i/lub szkoleniowych)­­ – warunek konieczny
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej lub Headhuntera
    • Doświadczenia w obszarze rekrutacji lub aktywnego poszukiwania kandydatów (sourcingu)
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Nastawienie na realizacje celów i planów sprzedażowych,
    • Umiejętność budowania długofalowych relacji
    • Samodzielność w działaniu
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie
    • Dobra znajomość pakietu MS Office

    Zapewniamy:

    • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość łączenia pracy w nowym biurze na Ursynowie z pracą zdalną
    • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
    • Wymagane narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mastery of Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)".

    Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Mastery of Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-793) przy ul. Belgradzkiej 3 lok 64. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.