Oferta pracy

Konsultant ds. sprzedaży w salonie Orange

GTI Sp. z o.o.

  • Aleksandrów Kujawski

    Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • oferować pełną gamę usług i produktów Orange Polska

  • realizować wyznaczone plany

  • zajmować się wsparciem posprzedażowym Klientów

  • dbać o standardy obsługi

  • aktualizować i poszerzać swoją wiedzę

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • doświadczenie w sprzedaży

  • chęć do nauki i motywację do pracy

  • takie cechy, jak zorientowanie na realizację wyniku i komunikatywność

To oferujemy

  • Stabilna praca wraz z umową o pracę

  • Profesjonalne szkolenia i stały rozwój

  • Awanse wewnętrzne

  • Korzystanie z najnowszych technologii

  • Realny wpływ na wysokość wynagrodzenia (podana w ogłoszeniu wartość wynagrodzenia uwzględnia podstawę wraz z premią)

  • Udział w licznych konkursach sprzedażowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Po więcej informacji dotyczących prowadzonych przez naszą firmę rekrutacji zapraszamy na stronę zakładki Kariera, która widnieje pod adresem: kariera.gti.pl