Logo Pracuj.pl

Konsultant ds. sprzedaży w salonie Orange

GTI Sp. z o.o.O firmie

  • Wałcz
    Wałcz, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • oferować pełną gamę usług i produktów Orange Polska
  • realizować wyznaczone plany
  • zajmować się wsparciem posprzedażowym Klientów
  • dbać o standardy obsługi
  • aktualizować i poszerzać swoją wiedzę

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie w sprzedaży
  • chęć do nauki i motywację do pracy
  • takie cechy, jak zorientowanie na realizację wyniku i komunikatywność

To oferujemy

  • Stabilna praca wraz z umową o pracę
  • Profesjonalne szkolenia i stały rozwój
  • Awanse wewnętrzne
  • Korzystanie z najnowszych technologii
  • Realny wpływ na wysokość wynagrodzenia (podana w ogłoszeniu wartość wynagrodzenia uwzględnia podstawę wraz z premią)
  • Udział w licznych konkursach sprzedażowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Po więcej informacji dotyczących prowadzonych przez naszą firmę rekrutacji zapraszamy na stronę zakładki Kariera, która widnieje pod adresem: kariera.gti.pl

Konsultant ds. sprzedaży w salonie Orange, Wałcz