Konsultant ds. sprzedaży w salonie samochodowym

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ewa Szpot sp. z o.o.

    Szpot
    Autoryzowany Dealer i Serwis Samochodowy

    Na krajowym rynku usług motoryzacyjnym jesteśmy obecni od prawie 30lat. Z naszych salonów wyjechało kilkadziesiąt tysięcy nowych samochodów, a stacje serwisowe odwiedziło dotychczas niemal 200 000 klientów.

    Wielokrotnie znaleźliśmy się w gronie największych firm samochodowych w kraju w Rankingu Top50 Dealerów. Wśród wielu wyróżnień jest Godło Promocyjne „Teraz Polska”, które otrzymaliśmy jako pierwsza firma handlowo-usługowa branży motoryzacyjnej w Polsce. Kompleksową ofertę kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych jak i do firm.

    Mamy doświadczenie nie tylko w sprzedaży samochodów nowych oraz obrocie samochodami używanymi, ale również w usługach finansowania, serwisowaniu, likwidacji szkód komunikacyjnych i ubezpieczeniach, a także w wynajmie samochodów. Dysponujemy Stacjami Kontroli Pojazdów, w których można wykonać badanie techniczne pojazdów wszystkich marek do 3,5 tony.

    Szpot – Jesteśmy Najbliżej, to nie tylko nasza misja, ale przede wszystkim chęć udzielania fachowej pomocy, koncentrowanie się na Waszych aktualnych potrzebach oraz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom.

    Poszukuje entuzjastycznej osoby, która lubi pracę z ludźmi, interesuje się obsługą klienta i potrafi osiągać zamierzone cele:

    KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY W SALONIE SAMOCHODOWYM

    Miejsce pracy: Swarzędz k/Poznania

    ZADANIA

    • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych i B2B oraz ich bieżąca obsługa
    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedaży samochodów, akcesoriów oraz produktów finansowych
    • Dbałość o realizację standardów jakościowych
    • Raportowanie działań i efektów pracy z wykorzystaniem narzędzi CRM

    KLUCZOWE UMIEJĘTNOŚCI

    • Umiejętność pozyskiwania nowych Klientów oraz aktywnej sprzedaży
    • Skuteczność działania
    • Wysoka kultura osobista
    • Rzetelność i systematyczność
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy
    • Prawo jazdy kat. B
    • Doświadczenie w sprzedaży samochodów będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY

    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach
    • Możliwość udziału w dynamicznym rozwoju marki
    • Umowę o pracę z przejrzystym i motywującym systemem premiowym
    • Pracę w ambitnym zespole
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Kandydatów spełniających powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie aplikacji CV.

    Kandydatów prosimy o załączenie w przesłanym CV poniższej klauzuli:

    Działając na  podstawie art. 6 ust.1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla obecnych i przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

    Potwierdzam również, iż zgodnie z art. 7 ust. 3 RODO udzielono mi informacji o przysługującym prawie do cofnięcia powyższej zgody oraz poinformowano, iż wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na jej podstawie.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.