Oferta pracy

Konsultant ds. sprzedaży w salonie Telekomunikacyjnym

Europhone Sp. z o.o.

  • Bochnia

    Bochnia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż i promowanie ofert

  • bezpośredni i telefoniczny kontakt z Klientem

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku

Nasze wymagania

  • łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz rozmawiać

  • sprzedaż jest tym, w czym czujesz się dobrze

  • masz w sobie determinację i motywację do pracy

  • działasz elastycznie

  • potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży usług i znajomość branży telekomunikacyjnej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe + premię uzależnioną od wyników sprzedaży

  • konkursy sprzedażowe

  • profesjonalne szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji

  • możliwość awansu w strukturach firmy

  • dostęp do benefitów firmowych

  • wsparcie doświadczonego i zgranego zespołu

  • pracę w wyjątkowym zespole

  • możliwość udziału w wielu ciekawych inicjatywach, które organizujemy wewnętrznie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Europhone Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą produktów i usług z zakresu telefonii komórkowej sieci T- Mobile.

Dzięki wieloletniej działalności na rynku telekomunikacyjnym jesteśmy jedną z czołowych firm z tej branży. Rozwój organiczny oraz fuzje sprawiły, że nasza sieć zalicza się do największych Agentów współpracujących z operatorem T- Mobile.

Posiadamy 119 punktów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całego kraju, pod naszym patronatem działa również kilkunastu Autoryzowanych Doradców Biznesowych, którzy kierują usługi do klientów instytucjonalnych.

Nasze działania skierowane są na stałe podnoszenie jakości obsługi klienta oraz jego satysfakcji, tym bardziej, że w obecnych czasach jest to element, który wyróżnia firmę na tle konkurencji. Europhone Sp. z o.o. stawia jako główny cel swojej działalności ciągły rozwój oparty na budowie profesjonalnie działającej sieci sprzedaży.

Spółka należy do grupy kapitałowej OEX S.A.

Dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy