Ta oferta pracy jest nieaktualna od 221 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gorzów Wielkopolski

    Twoje zadania:

    • Sprzedaż i promowanie produktów i usług Play
    • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
    • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play
    • Dbanie o wizerunek salonu

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać
    • Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)
    • Angażujesz się w 100% w to co robisz
    • Wyróżniasz się inicjatywą
    • Możesz pracować w różnych godzinach (również w weekendy)
    Zobacz jak wygląda
    praca w Play

    Odwiedź nas w Salonie, rozejrzyj się, porozmawiaj z nami. Przekonaj się,
    że jesteśmy nie tylko profesjonalistami,
    ale przede wszystkim fajnymi ludźmi.

    Zapraszamy!
    Korzyści dla Ciebie
    Umowa o pracę
    i stabilna praca
    na dłużej
    Realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia
    (sky is the limit)
    Bogaty pakiet szkoleń, m.in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne
    Zaplanowana ścieżka
     kariery i możliwość
     awansu
    Konkursy
    sprzedażowe
    Imprezy
    integracyjne
    Karta
    multisport
    Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    top