Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym

  • Czeladź, Katowice, Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-01-05
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 2018-02-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Katowice, Sosnowiec, Czeladź

Twoje zadania:

  • Sprzedaż i promowanie produktów i usług Play
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play
  • Dbanie o wizerunek salonu

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać
  • Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)
  • Angażujesz się w 100% w to co robisz
  • Wyróżniasz się inicjatywą
  • Możesz pracować w różnych godzinach (również w weekendy)
Zobacz jak wygląda
praca w Play

Odwiedź nas w Salonie, rozejrzyj się, porozmawiaj z nami. Przekonaj się,
że jesteśmy nie tylko profesjonalistami,
ale przede wszystkim fajnymi ludźmi.

Zapraszamy!
Korzyści dla Ciebie
Umowa o pracę
i stabilna praca
na dłużej
Realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia
(sky is the limit)
Bogaty pakiet szkoleń, m.in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne
Zaplanowana ścieżka
 kariery i możliwość
 awansu
Konkursy
sprzedażowe
Imprezy
integracyjne
Karta
multisport
Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

top