Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym

PLAY (P4 Sp. z o.o.)

  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Złota 59

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Twoje zadania:

  • Aktywna, bezpośrednia i telefoniczna sprzedaż produktów i usług Play

  • Realizacja celów sprzedażowych (zespołowych i indywidualnych)

  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami Play i budowanie relacji z klientami

  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie salonu (zmiany wystroju, zadania administracyjne i porządkowe)

  • Obsługa posprzedażowa klientów oraz utrzymywanie długofalowych relacji

Nasze wymagania

  • Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, telefonicznej lub obsłudze klienta (sprzedaż usług będzie dodatkowym atutem)

  • Lubisz realizować cele, szybko się uczysz i działasz elastycznie, dostosowując się do sytuacji

  • Zależy Ci na pozytywnym doświadczeniu klienta

  • Jesteś energiczną osobą, wychodzisz z inicjatywą i chętnie współpracujesz w zespole

  • Możesz pracować w trybie zmianowym, również w weekendy (pracujemy na pełen etat)

  • Proaktywnie szukasz nowych rozwiązań, chcesz się stale uczyć i rozwijać

To oferujemy

  • Odwiedź nas w Salonie, rozejrzyj się, porozmawiaj z nami. Przekonaj się, że jesteśmy nie tylko profesjonalistami, ale przede wszystkim fajnymi ludźmi.

  • Zapraszamy!

  • Umowa o pracę na cały etat

  • Realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia (podstawa plus premia sprzedażowa)

  • Zaplanowana ścieżka kariery i jasno określone zasady awansu

  • Dostęp do platformy szkoleniowej, m.in.  szkolenie wprowadzające, ofertowe, technologiczne, rozwijające kompetencję

  • Konkursy sprzedażowe

  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze

  • Opieka medyczna Medicaver  i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę

  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in  mutisport, bilety do kina itp., Ty wybierasz z czego korzystasz)

  • Dodatkowy benefit świąteczny

  • Dodatkowy dzień urlopu na badania i konsultacje medyczne:)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

Sprzedaż

Przewiń do profilu firmy