Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. sprzedaży w sieci T-Mobile

  • Międzyrzecz, Sulechów, Świebodzin, lubuskie
  • Specjalista
  • 19.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum GSM Maciej Adam Łukaszewicz

    Centrum GSM jest Autoryzowanym Przedstawicielem sieci T-Mobile.

    Prowadzimy Autoryzowane Punkty Sprzedaży T-Mobile w miejscowościach:

    • Grodzisk Wielkopolski, Międzychód, Nowy Tomyśl, Zbąszyń, Pniewy,Czarnków, wielkopolskie
    • Bolesławiec, Świdnica, dolnośląskie

    W związku ze stojącymi przed nami wyzwaniami, poszukujemy doświadczonych i odpowiedzialnych osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Międzyrzecz, Sulechów, Świebodzin
    Opis stanowiska:
    • profesjonalna obsługa klientów według obowiązujących standardów T-Mobile
    • sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług
    • realizacja założonych planów sprzedażowych
    • prowadzenie właściwej gospodarki magazynowej w magazynie
    Wymagania:
    • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • chęć podnoszenia kwalifikacji i szybkie przyswajanie wiedzy
    • uczciwość i odpowiedzialność
    • dyspozycyjność
    • dobra znajomość obsługi komputera
    • umiejętność pracy w zespole
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
    Oferujemy:
    • umowę o pracę na pełen lub pół etatu
    • współpracę w oparciu o prowadzoną własną działalność gospodarczą
    • wynagrodzenie stałe + premia za sprzedaż
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • wsparcie szkoleniowe
    • wyjątkowo atrakcyjne warunki finansowe dla osób z doświadczeniem i aktywnym statusem "Autoryzowany Konsultant T-Mobile"

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Centrum GSM z siedzibą w Nowym Tomyślu."