Oferta pracy

Konsultant ds. sprzedaży w sieci T-Mobile

Centrum GSM Maciej Adam ŁukaszewiczO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Tuwima 8, Senatorska 8, Garbary 2, 17 Stycznia 66, Międzychodzka 22c, Putza 4

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Centrum GSM jest Autoryzowanym Przedstawicielem sieci T-Mobile.

Prowadzimy Autoryzowane Punkty Sprzedaży T-Mobile w miejscowościach:

  • Grodzisk Wielkopolski, Międzychód, Nowy Tomyśl, Zbąszyń, Pniewy,Czarnków, wielkopolskie
  • Międzyrzecz, Sulechów, Świebodzin, lubuskie
  • Bolesławiec, Świdnica, dolnośląskie

W związku ze stojącymi przed nami wyzwaniami, poszukujemy doświadczonych i odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa klientów według obowiązujących standardów T-Mobile
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • prowadzenie właściwej gospodarki magazynowej w magazynie

Wymagania:

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i szybkie przyswajanie wiedzy
  • uczciwość i odpowiedzialność
  • dyspozycyjność
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen lub pół etatu
  • współpracę w oparciu o prowadzoną własną działalność gospodarczą
  • wynagrodzenie stałe + premia za sprzedaż
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wsparcie szkoleniowe
  • już w okresie próbnym możliwość uzyskania wynagrodzenia powyżej 3000 PLN brutto / miesięcznie
  • wyjątkowo atrakcyjne warunki finansowe dla osób z doświadczeniem i aktywnym statusem "Autoryzowany Konsultant T-Mobile", potrafiących realizować cele sprzedażowe oferujemy możliwość zarobkowania na poziomie min. 4000 PLN netto / miesięcznie

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy