Logo Pracuj.pl

Konsultant ds. systemów ERP/BI

SIMPLE S.A.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • T-SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Konsultacje i wsparcie klienta w zakresie wdrożonych produktów
  • Prowadzenie szkoleń, obsługa helpdesk
  • Obsługa zgłoszeń w zakresie serwisu oraz modyfikacji wg procedur i standardów firmy
  • Definiowanie wymagań w zakresie rozbudowy systemu wg potrzeb klienta
  • Rejestrowanie i dokumentowanie wykonanej pracy zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania

  • Wiedza merytoryczna oraz umiejętności praktyczne w minimum jednym z obszarów: kadry i płace, finanse i księgowość, obrót towarowy, zarządzanie produkcją, kontroling, business intelligence
  • Doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych lub usług serwisowych systemów ERP/BI
  • Znajomość obsługi systemów klasy ERP, HCM/HRM lub BI
  • Doświadczenie w obsłudze Microsoft SQL Server oraz znajomość T-SQL
  • Dobra praktyczna znajomość zaawansowanych funkcji Excel
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do podróży służbowych
  • Biegła znajomość języka polskiego

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

Ciekawe środowisko pracy – spotkasz u nas dzielących się wiedzą ekspertów, którzy pracują w Simple niemal od początku jej istnienia, jak i młodych specjalistów, którzy z pozytywną energią podchodzą do każdego nowego wyzwania i projektu.Z przedstawicielami każdej z grup możesz się spotkać w jednym z klubów fitness dostępnych w pakiecie multisport. A jeśli będziesz pilnie potrzebować konsultacji lekarskiej, skorzystasz z dostępnego dla pracowników pakietu medycznego i zapiszesz się online na wizytę u wybranego specjalisty.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

O nas

Simple jest częścią Total Specific Solution (TSS) wchodzącego w skład grupy Topicus.com Inc, spółki publicznej notowanej na kanadyjskiej giełdzie TSX Venture Exchange. Topicus.com Inc jest częścią ekosystemu Constellation Software Inc (CSI), globalnego dostawcy wertykalnych rozwiązań biznesowych. TSS jest właścicielem ponad 100 europejskich firm programistycznych w 14 różnych krajach, oferujących rozwiązania dla wielu branż. Dzięki temu posiadamy dostęp do szerokiej międzynarodowej wiedzy, doświadczenia i możliwości budowania kariery.

Konsultant ds. systemów ERP/BI, lubuskie