Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant systemu klasy ERP w obszarze finansowym

COIGO firmie

  • Mikołowska 100, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

COIG

Mikołowska 100

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie kontaktu z użytkownikami systemu SZYK w zakresie: bieżącej pomocy w obsłudze systemu, wyjaśniania ewentualnych zgłoszeń błędów obsługi i informowania użytkowników o postępie prac nad zgłoszeniem, informowania o nowych rozwiązaniach w systemie, planowania i przeprowadzania szkoleń użytkowników, udziału w spotkaniach z użytkownikami dotyczących rozwoju systemu SZYK,

  • wdrażanie i konfiguracja systemu SZYK według potrzeb klienta,

  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej oraz instrukcji obsługi,

  • testowanie oprogramowania, nowych konfiguracji i rozszerzeń systemowych oraz ich udoskonalanie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • podstawowa wiedza w obszarze informatyki (stacje robocze, przeglądarki, systemy informatyczne, pakiet Office),

  • umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji,

  • zaangażowanie i kreatywność w działaniu,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do uczenia się nowych technologii i procesów,

  • prawo jazdy kategorii B (gotowość do wyjazdów służbowych).

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (service desk / wsparcie klienta / wdrożenia),

  • merytoryczna znajomość zagadnień z obszaru finansów (koszty, księga główna, sprawozdawczość),

  • doświadczenie w pracy z systemami ERP, w szczególności w obszarze finansowym,

  • umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych (SQL).

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie,

  • możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

COIG

Firma COIG S.A. poszukuje analityków do zespołów opracowujących i dostarczających rozwiązania webowe dla klientów z sektora komercyjnego i publicznego (Systemy CMS, Portale WWW, Platformy e-Usług, Dedykowane i Zintegrowane Aplikacje Webowe, Systemy Elektroniczengo Obiegu Dokumentów, WorkFlow oraz Systemy Analityczno-Raportowe).

Przewiń do profilu firmy