Oferta pracy

Konsultant ds. technicznych

DAGMA Sp. z o. o.

  • Bażantów 4, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Bażantów 4

Katowice

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • świadczenie wsparcia technicznego dla rozwiązań IT oferowanych przez firmę DAGMA,

  • rozwiązywanie problemów technicznych naszych Klientów,

  • doradztwo w sprawach bezpieczeństwa sieci i danych dla naszych Klientów,

  • bliska współpraca z działem presales,

  • testowanie nowych wersji rozwiązań oferowanych przez firmę Dagma i udział w ich polonizacji,

  • przygotowanie artykułów do FAQ i Knowledge Base,

  • udział w autorskich projektach i zadaniach dotyczących bezpieczeństwa IT.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się częściowo w języku angielskim),

  • biegłość w obsłudze komputera,

  • podstawowa wiedzy z zakresu sieci komputerowych i protokołów sieciowych,

  • bardzo dobra znajomość systemów Windows,

  • bardzo dobra znajomość systemu Android,

  • chęć i łatwość uczenia się,

  • bardzo dobra komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • pasja, otwartość i zaangażowanie,

  • cierpliwość i odwaga w dążeniu do celu.

Mile widziane

  • znajomość systemów Windows Server / Linux / MacOS / IOS.

To oferujemy

  • stabilną pracę na pełen etat w Dziale Wsparcia Technicznego w biurze w Katowicach,

  • stabilny poziom wynagrodzenia,

  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • nowoczesne zaplecze techniczne,

  • dostęp do najnowszych technologii w branży IT,

  • niezwykłą atmosferę w pracy,

  • nowoczesne klimatyzowane biuro w Katowicach,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • darmowe zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego w biurze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Od niemal 35 lat nie tylko dystrybuujemy zabezpieczenia IT, ale także doradzamy, wdrażamy i szkolimy w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz systemów informatycznych. Realizujemy audyty bezpieczeństwa IT i testy penetracyjne. W katowickiej lokalizacji zatrudniamy prawie 200 osób i stale się rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy