Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Telefonicznego Kontaktu z Klientem (połączenia przychodzące)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie do VIG Ekspert, firmy obsługującej Compensę m.in. w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych, majątkowych i osobowych, poszukujemy osób do podjęcia współpracy w Departamencie Call Center na stanowisku:

Konsultant ds. Telefonicznego Kontaktu z Klientem (połączenia przychodzące)
Miejsce pracy: Warszawa

Jakie będą Twoje obowiązki?

Obsługa połączeń przychodzących od Klientów spółek z grupy VIG
Przyjmowanie zgłoszeń szkód komunikacyjnych, majątkowych i osobowych
Udzielanie informacji na temat procedury likwidacji szkód

Co oferujemy?

Współpracę w oparciu o umowę zlecenie
Kompleksowe (płatne) szkolenie z zakresu ubezpieczeń i obsługi Klienta
Realna możliwość rozwoju zawodowego w różnych obszarach spółek VIG w ramach prowadzonych rekrutacji wewnętrznych
Elastyczne godziny pracy, umożliwiające połączenie nauki z obowiązkami zawodowymi
Atrakcyjny system bonusowy za rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków
Pracę w młodym, zgranym zespole nastawionym na realizację wspólnych celów

Czego oczekujemy?

Dyspozycyjności do pracy zmianowej (6:00 - 22:00, 7 dni w tygodniu) w pełnym wymiarze godzin (ok. 160 godzin miesięcznie)
Gotowości do pracy w systemie zmianowym, również do dyżurów weekendowych jest wymogiem koniecznym
Wykształcenia minimum średniego (mile widziani studenci studiów zaocznych)
Komunikatywności, wysokiej kultury osobistej
Znajomości pakietu MS Office
Zainteresowanie tematyką ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się