Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. telefonicznego pozyskiwania Klientów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-08-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Ayming to międzynarodowa grupa doradcza, powstała z połączenia Alma Consulting Group i Lowendalmasaï, świadcząca usługi Business Performance Consulting w 16 krajach na świecie. Ayming Polska wspiera przedsiębiorstwa w uzyskiwaniu oszczędności i zwiększaniu wyników finansowych organizacji, oferując profesjonalne doradztwo strategiczne i operacyjne w zakresie: podatków i opłat, ubezpieczeń społecznych i środowiska pracy, produktów energetycznych, zakupów oraz dotacji i ulg B+R. Więcej na www.ayming.pl

    Zapewniamy stały rozwój umiejętności i kompetencji zawodowych poprzez szkolenia oraz systemy motywacyjne. Tworzymy przyjazne środowisko pracy w zaangażowanym i ambitnym zespole. Chcesz dołączyć do nas i realizować ciekawe projekty pełne wyzwań? Aplikuj już dziś i odkryj z nami nowe możliwości!

    Konsultant ds. telefonicznego pozyskiwania Klientów / Business Development Consultant w Dziale Marketingu
    Miejsce pracy: Warszawa

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI

    • Umawianie spotkań z osobami decyzyjnymi w przedsiębiorstwach (segment dużych przedsiębiorstw)
    • Telefoniczne pozyskiwanie potencjalnych Klientów
    • Identyfikacja potencjału Klienta
    • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi Klientami firmy
    • Praca z systemem Salesforce

    WYMAGANIA

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymaniu relacji
    • Umiejętność wyszukiwania i zdobywania informacji, formułowania wniosków i proponowania rozwiązań
    • Samodzielność i  inicjatywa w kontakcie z klientami oraz wytrwałość w dążeniu do realizacji celu
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy, ustalania priorytetów oraz dostosowania planów i organizacji pracy do zmieniających się okoliczności
    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość pakietu MS Office

    CO OFERUJEMY

    • Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system motywacyjny
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
    • Pracę w miłej atmosferze i dynamicznym zespole
    • Współpraca z najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie na rynku
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.
    Do wysyłanej oferty proszę załączyć niniejszą klauzulę: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883).”

    W związku z treścią art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w przekazanych przez Kandydatów dokumentach aplikacyjnych jest Ayming Polska Sp. z o.o., 00-014 Warszawa, ul. Moniuszki 1A. Dane osobowe Kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego oraz wybrania i zatrudnienia Pracownika. Dane osobowe nie będą udostępnianie innym podmiotom. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Zebrane dane osobowe zostały przez Kandydata podane dobrowolnie, a ich zakres wynika z przepisów prawa (art. 22(1) Kodeksu pracy) oraz wymagań danego stanowiska pracy. ).